Mapování sítě ZZ

Na webu České psychiatrické společnosti chceme publikovat mapu sítě zdravotnických zařízení působících v oblasti péče o duševně nemocné - tj. zařízení lůžkových, ambulantních i komunitních. Mapa pomůže v orientaci naši odborné společnosti, lékařům i pacientům a bude dalším nástrojem v propojování odborných služeb.

V současnosti sbíráme podklady, „mapujeme“. Zdrojem jsou nám především informace UZISu, které jsou veřejné a další veřejné zdroje. Budeme však vděčni, když nám při vytváření mapy pomůžete vyplněním dotazníku o vašem zařízení - zde.

Testovací verze databáze, která obsahuje dosud dodané registrace lůžkových, ambulantních i ostatních zařízení je k nahlédnutí ZDE. Pokud jste již registraci dodali, prosíme o kontrolu uvedených údajů a v případě potřeby opravy či doplnění uvedených informací prosíme o zprávu na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Aktuální zprávy

S lítostí oznamujeme, že nás navždy opustil dne 29.1. 2018 Doc. MUDr. Oldřich Vinař, DrSc., dlouholetý předseda sekce psychofarmakologické.

Parte

Čest jeho památce!

Partner společnosti

Copyright © 2018 Psychiatrie. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.